Facebook At Work Android Store'da | NSM

Facebook At Work Android Store’da

Facebook At Work Uygulaması

Facebook Work Chat uygulaması Android için kullanıma sunuldu. Facebook At Work nasıl kullanılır içerisinde hangi özellikler bulunuyor?

Sosyal medya devi Facebook her geçen gün yeni uygulamalar ile kendini geliştirmeye devam ediyor.  Bu yılın ilk aylarında iş dünyasında kullanılmak üzere geliştirdiği Facebook at Work uygulaması ile çalışan şirketler için bir chat uygulaması geliştirdi.

facebook-work-chat

Facebook Work Chat uygulamasını kullanabilmeniz için Facebook at Work’a kaydınız olması gerekiyor bu da çalıştığınız şirketin Facebook at Work kullanıyor olmasını gerektiriyor. Facebook Chat Work uygulaması bu yönde geliştirilen ilk uygulama olmamakla beraber kullanım açısından Facebook  Messenger ‘a çok benziyor.

Work-Facebook3

Work Chat uygulaması kullanıcıları fotoğraf ve video paylaşımı, özel görüşme ve grup görüşmeleri ve sesli görüşmeler yapabilecek. Facebook Work Chat henüz yalnızca Android sistem için kullanıma açıldı. IOS için ne zaman kullanılmaya başlanacağı konusunda henüz bir bilgi verilmesede yakın tarihte IOS işletim sistemi içinde devreye gireceği düşünülüyor.

Yorum Yaz