Instagram Çoklu Hesap Yönetimi Özelliği | NSM

Instagram Çoklu Hesap Yönetimi Özelliği

Instagram Çoklu Hesap Yönetimi Özelliği

Popüler sosyal ağ Instagram’a birden fazla hesap ekleme özelliği gelmesi ile Instagram üzerinde de çoklu hesap dönemi başladı . Birden fazla Instagram hesabı olanlar artık tümünü Instagram Çoklu Hesap Yönetimi Özelliği ile yönetebilecekler.

Dünya genelinde oldukça büyük kullanıcı kitlesine sahip olan Instagram, 7.15 sürüm güncellemesi ile yeni bir yeniliğe imza atarak Instagram üzerinde çoklu hesap yönetimini devreye soktu. Instagram Çoklu Hesap Yönetimi Özelliği, sosyal hesap yönetimi yapanların fazlasıyla işine yaracak olmasının yanı sıra birden fazla hesap kullanan kullanıcıları da mutlu etti. Instagram çoklu hesap yönetimi özelliği sayesinde kullanıcılar Instagram’dan çıkış yapmadan birden fazla hesabı yönetebiliyor. Hem IOS hem de Android için kullanıma açılan özellikliği kullanabilmeniz için profilinizin sağ üst köşesinde yer alan ayarlar simgesine tıklayıp >>> Hesap Ekle butonuna basmanız yeterli ardından yeni bir Instagram giriş sayfası ile karşılaşacaksınız buradan eklemek istediğiniz hesabın kullanıcı adı ve şifresini girerek giriş yap butonuna bastığınızda hesabınız eklenmiş oluyor. Çoklu hesap uygulaması ile maksimum 5 hesap yönetebiliyorsunuz.

Instagram Çoklu Hesap Yönetimi Özelliği

Instagram hesaplarınızı ekledikten sonra hesaplar arasında geçiş yapma kısmı ise son derece kolay. Profil sayfanıza giderek sol üst köşede yer alan hesap adının bulunduğu butona tıkladığınızda eklediğiniz tüm hesaplar karşınıza çıkacaktır. O an seçili olan hesap mevcut içinde bulunduğunuz hesabı gösterir. Diğer hesap seçenekleriniz sıralı olarak gösterilir. Geçmek istediğiniz hesabı seçtiğinizde ilgili hesabın profiline girmiş olursunuz. Bildirim, takip ve beğeni kısmında ise Instagram üzerinde hangi hesabın içinde olursanız olun. Eklemiş olduğunuz hesaplardan herhangi biri için bir beğeni takip veya yorum aldığınızda hangi hesabınız için bildirim aldıysanız o hesaba otomatik olarak geçmiş olursunuz. Ve bildirim üzerinden Instagram sayfasına geçtiğinizde  “xxx” sayfasına geçiş yapılıyor şeklinde bir bildirim alırsınız. Anlaşıldığı üzere Instagram çoklu hesap özelliğinin kullanımı oldukça basit ve pek çok kullanıcı tarafından da tercih edilecek gibi görünüyor.

Yorum

Yorum Yaz