Snapchat'te Filtre Çılgınlığı | NSM

Snapchat’te Filtre Çılgınlığı

Snapchat Filtre Örnekleri

Hayatımıza hızlıca giren ve bildiğimiz her şeye farklı bir bakış açısı katan minik sarı hayalet oldukça hızlı bir şekilde kalplerimizi kazanmaya devam ediyor.

Günde 2 milyar’dan fazla video görüntülenme oranı ile gözlerimizin önünde büyüyen Snapchat’i, yoğunlukla gençlerin kullandığı, eğlenceli kısa videoların paylaşıldığı bir çılgınlık diye de tanımlayabiliriz.

Snapchat, hayatımızı kısa videolar ile hikayeleştirebildiğimiz harika bir paylaşım platformu olmasından ötürü kullanıcıların takipçileri duygusal bir bağ kurmasını sağlamakta. Bunların yanında genellikle “Snapchatter”ların şikayet ettiği sorunların başında arayüzünün karışıklığı ve kullanıcılarının daha bir paylaşım bile yapamadan Snapchat ile olan ilişkilerini sonlandırmaları geliyor.

Snapchat, son dönemde kullanıcıları için eğlenceli dünyasına hareketli filtrelerini ekledi. Bu filtreleri nasıl kullanacağınız konusunda size birkaç adımda nasıl yapıldığını özetleyip eğlenceye kaldığınız yerden devam etmeniz konusunda size bazı ipuçları verelim.

Snapchat Filtreleri Nasıl Kullanabilirim?

  1. Snapchat uygulamanızı açın.
  2. Cihazının kamerasını kendinize doğru çevirin.
  3. Ekrandaki yüzünüze basılı tutun. (Yüz tanıma sistemi devreye girecektir.)
  4. Ekranınızda çıkan filtreleri kullanmaya başlayın.
  5. Basılı tuttuğunuzda video, basıp çektiğinizde ise fotoğraf çekerek arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Snapchat arayüzü kullanımı biraz zor gibi gözükse de alışmanız zor olmayacaktır.

 

Yorum Yaz