Trello ile İşlerinizi Kolaylaştırın | NSM

Trello ile İşlerinizi Kolaylaştırın

trello logosu

İşletmeler için kolaylık sağlayan özellikle şirket içi ya da operasyon yönetimi gereken işlerinizde, kolay kullanım ve pratik çözümler sunan Trello aktif kullanıcı sayısı bugün 10 milyonu aşmış durumda. Şirket içi tüm ihtiyaçlarınızı karşılamanız için tasarlanmış hızlı ve yenilikçi iyi bir iş ortağı olacak gibi.

Trello işleyişi oldukça kolay siz sadece Trello‘ya giriyor ve basit bir şekilde üye olup personelinizi ya da iş arkadaşlarınızı davet ediyor , üzerinde çalıştığınız veya bilgi paylaşmak istediğiniz alanlarda paylaşımlarınızı yapıyorsunuz. Partnerleriniz ile birlikte çalışmak istediğiniz alanda oldukça alternatifiniz var.

Çalıştığınız konu ile alakalı sınırsız üye ekleyebilmektesiniz, tabi ki bu durum trello tarafından sizin için öngörülen depolama alanı kadar veri saklayabilirsiniz. Trello GOLD üyeliği size depolama alanını genişliği sağlıyor.  Oldukça kolay kartlar oluşturup resim video gibi içeriğinizi de trello ile paylaşabilirsiniz.
trello seyahat  Trello sadece işletmeniz için değil kişisel olarak kullanılan özel bir alan yaratabilme özelliğine de sahipsiniz. Bir takım seyahat maceranızı Trello mobil yazılımı sayesinde kolaylıkla kullanıma sunabilirsiniz. Ders planlarınızı, eğitim çizelgenizi, yaşam tarzınızı, verimliliğinizi ve işletmeniz tüm ihtiyaçlarını satıştan, üretime kadar her alanda  her istediğinizi kolaylıkla oluşturacağınız kartlarınız ile yapabilir, bilgilerinizi programlarınızı paylaşabilirsiniz.

Trello özellikleri keşfedilmeyi bekliyor. Halen Türkçe bir destek sayfası ve arayüzü olmasa da, yaygınlaşması  öncelikli olarak işletmeler ve kişiler tarafından kullanılmaya başlanması an meselesi. Popüler Trello entegrasyonları sizinde işinizi oldukça kolaylaştırıp her bir çalışma için ayrı liste oluşturulabilir. Sizinle birlikte çalışacak yeni kişiler görevlendirilebilir. Zamanı geleni paylaşımları size hatırlatıyor olması da oldukça kolay. 

Trello & Twitter

Twitter, sağa sola fısıldamamızı sağlayan , işletmemiz ve kişisel kullanımımız için oldukça renkli bir sosyal medya aracı olması Trello ile entegrasyonunu doğrudan cevaplar nitelikte. Twitter’ınızı Trello ile entegre ettikten sonra oldukça geniş bir paylaşım dünyası karşınıza çıkmakta. Sosyalleşmenize, sosyal ağlarınızdan haberdar olmanıza da destek olur. Bizler için Twitter’da önemli olan paylaşımları, doğrudan Trello ile bütünleştirip kullanmak oldukça yararlı olacaktır. İşletmeniz için bir sosyal medya raporu hazırlarken doğrudan Trello kullanılarak kampanyanın gidişatı tek bir kart üzerinden takip edilebilirsiniz. Buffer, SproutSocial ve Hootsuite‘de olduğu gibi sosyal medya paylaşımlarınızı önceden kurgulayabilir, kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Twitter-Trello-iliskisi

Doğrudan Entegrasyon ile Twitter & Trello Kolaylığı

Trello & Google Drive

Google ürünlerine olan bağlılığımız gün geçtikçe artıyor. Drive’da bunlardan en popüler olanlarından. Özellikle ofis ortamında bilgilerinizi kendi dahili yada harici hardiskte depolama ihtiyacı hissetmeden rahatlıkla barındırabileceğiniz bir sistem. Üstelik bunu Trello teknolojisi ile birleştirip kullanmak işinizi oldukça rahatlatacağına benziyor. İstediğiniz dosyayı istediğiniz şekilde paylaşmanız harika! Trello’nun arayüzünü kullanarak bunu basit kartlarla iletmek istediğiniz kişilere aktarmanız birlikte çalıştığınız dosyaya ara verip, daha sonra yeniden çalışabilmeniz sizi tam olarak verimlilik makinesine dönüştürecek.

trello google drive ürünü ile entegrasyonu kolay kullanımı

Trello Google Drive Ürünü ile Entegrasyonu Kolay Kullanımı

Trello & Tedarik Zinciri Yönetimi

Dikkatinizden hiçbir şey kaçmasın istiyorsunuz. Kim istemez ki restorantınız ya da hizmet sektöründe faaliyet gösterdiğiniz firmanız için düzenli ürün siparişi yaptığınız firmadan doğrudan gelen ürünlerin takibini nerede nasıl koşullarda olduklarını tek bir Trello Kart’ı sayesinde kolaylıkla görebiliyorsunuz. Trello size tüm imkanları olduça açık bir şekilde sunarak işinizi kolaylaştırmaya yardımcı! Günümüzde tedarik zincirinin özellikle hizmet sektöründe ne kadar önemli olduğunu bilmeyen kalmadı olsa gerek. Trello bu entegrasyonu ile UPS, FEDEX ve kullanımda olduğu diğer ülkelerin bölgesel servisleri başta olmak üzere birçok alanda tedarik zinciri operasyon sürecine katkıda bulunmakta.

Trello-Tedarik zinciri yönetimi entegrasyonu

Trello ve Tedarik Zinciri Yönetimi Entegrasyonu

Trello’nun tüm bu özelliklerine ve tabi ki çok daha fazlasına ücretsiz üye olup, ilk ay ücretsiz deneme ”Gold üyeliğine” sahip olabilirsiniz.

Ayrıca Google Play Store ve App Store‘da  kusursuz çalışıyor olduğunu da hatırlatmak istedim.

Trello’nun işletmenize, ekibinize ve size hayatınızı işleyişinizi kolaylaştıracak oldukça geniş bir sistemi var. Umarız Türkiye pazarında işletmeler, işlerini kolaylaştıracak dijitalleşme süreçlerini hızlandıracak bu tarz sistemleri tanımakta aceleci davranırlar.

Yorum Yaz