YouTube Artık Panaromik Videoları Destekleyecek | NSM

YouTube Artık Panaromik Videoları Destekleyecek

Youtube Panaromik Videoları

En çok kullanılan video paylaşım sitesi YouTube panaromik videoların YouTube üzerinden izlenmesi için çalışmalar yapıldığını belirtti.

Teknolojide görülen gelişimin kamera dünyasını da etkilemesi ile  şuan kullanıcılar tarafından çok rağbet gören panaromik (360 derece) çekim yapan videolar oldukça kullanımda. En popüler video paylaşım sitelerinden biri olan olan YouTube panaromik videoları destekleyeceği haberini duyurdu. Şuana kadar kullanıcılar panaromik  (360 derece) özellikte olan videolar çekmekteydi. Fakat bu videoları yazılım açısından  destekleyen bir video paylaşım sitesinin olmaması kullanıcılar için bir sorun teşkil ediyordu.

Panaromik videolara klavye ve mouse ile bakış açısını değiştirip izlemek mümkün olmasına rağmen video sitelerinin yazılım anlamında bunu destekliyor olması gerekli. Bu ihtiyacı gidermek açısından YouTube bir atılım gerçekleştirdi. Şuana kadar kesin bir tarih belirtilmese de yakın bir tarihe kadar sanal gözlüklerimizi kullanarak YouTube üzerinden panaromik videoları izleyebileceğiz.

Yorum Yaz

срочный займкредит наличнымикредитная карта