Twitter İçin ManageFlitter Kullanımı | NSM

Twitter İçin ManageFlitter Kullanımı

ManageFlitterLogo

ManageFlitter ile Twitter hesabınızı daha iyi yönetebilir, takipçi listenizin yönetimini kontrol edebilirsiniz.

ManageFlitter, Twitter hesaplarını kontrol ve organize edebilmek için en çok kullanılan araçtır. Web tabanlı bir uygulama olan ManageFlitter’in henüz mobil uygulaması bulunmamaktadır.

Bu uygulama ile neler yapabiliriz?

  • Twitter hesabınızın takipçi listesinde olup, sizi geri takip etmeyenleri bulabilirsiniz.
  • Twitter profilinde bulunan biyografi kısmında yazan kelimelere göre (meslek, lokasyon, ilgi alanı vb. ile) arama yapabilirsiniz.
  • Otuz günden daha fazla süredir tweet göndermeyen ve aktif olmayan kullanıcıları görüntüleyebilirsiniz.
  • Profil fotoğrafı olmayan kullanıcılara ulaşabilirsiniz.
  • Takipçi sayısı fazla olan Twitter kullanıcı profillerini bulabilirsiniz.
  • Günde en fazla 100 kişinin takibini bırakabilirsiniz. (eğer sadece Freebie üyeliğiniz var ise)
  • Sahte hesap kullanan kullanıcı profillerini görebilirsiniz.
  • Kullanıcı ismi farklı dillerde olan kullanıcıları bulabilirsiniz.
  • Bu belirttiklerimi birden fazla Twitter hesabını için aynı zamanda yönetebilirsiniz. (eğer Pro üyeliğiniz var ise)

Bu uygulamayı nasıl kullanabiliriz?

Bu uygulamanın kullanımı gayet kolay. www.manageflitter.com a girip, sağ üstte bulunan sign in kısmına Twitter hesabınız ile giriş yapmanız yeterlidir. Üyelik paketinize göre menülerden yararlanabiliyorsunuz.

ManageFlitter-giris

Giriş yaptıktan kısa bir süre sonra Twitter hesabınız ile entegre olarak size takipçi listelerinizi görüntüleyecektir. Listelenen kullanıcıların üzerine mouse ile gelerek profiller ile ilgili detay bilgilere (toplam tweet sayısı, takipçi sayısı, günlük tweet sayısı, lokasyon gibi) ulaşabilirsiniz.

Sayfanın üst kısmında bulunan Search menüsünde yer alan Account Search alt menüsüne girerek, kullanıcıların profilinde tanımladığı 160 karakterlik biyografi bilgilerindeki kelimelere göre arama yapabilirsiniz. Ayrıca takipçiler ve tweet aralığı da vererek daha net sonuç elde edebilirsiniz.

ManageFlitter-menu

Bu uygulamanın üyelik paketleri özellikleri nelerdir?

ManageFlitter’in üç farklı üyelik paketi bulunmaktadır.

Freebie üyelik paketi

Bu üyelik ücretsizdir ve menüleri belli limitler dahilinde kullanmanıza izin vermektedir. Account Search kısmını kullanabilir ve günlük sadece 100 kişinin takibini bırakabilirsiniz. Ancak Twitter hesabınızdan ManageFlitter hesabını takip ederseniz size ek olarak kişi takibi bırakma sayısına artı limit verecektır.

Pro üyelik paketi

Aylık belli bir ücret karşılığı bu paketi alabilirsiniz. Birden fazla hesap yönetimi yapabilmeniz için farklı ücretlendirme yapmaktadır. Bu üyelik paketi 1 – 50 Twitter hesabını yönetmeyi desteklemektedir ve hesap sayısına göre aylık $12 -$189 arası fiyatlandırmaktadır. Bu üyeliğin takipçi bırakma sayısı limiti bulunmamaktadır. İstediğiniz sayıda kullanıcının takibini bırakabilirsiniz. İstediğiniz kullanıcıyı takip etmek için de Follow özelliğini bu pakette kullanabilirsiniz. Pro üyelikte analiz raporları bulunmamaktadır.

Business üyelik paketi

Bu üyelik paketi kurumsal şirketler için hazırlanmış bir üyelik sistemidir. Freebie ve Pro üyeliklerine göre daha fazla bilgi içermektedir. Pro üyelikte bulunmayan analiz ve raporlama kısmı bu üyelikte bulunmaktadır. Yine yöneteceğiniz hesap sayısına göre aylık fiyatlandırma yapılmaktadır.

Artık reklamlarda bile konu haline gelmiş takibe takip sloganını Twitter’ da hayata geçirmenin en kullanışlı uygulamalarından biri olan ManageFlitter’i kendi hesabınız için deneyebilirsiniz.

Yorum

Yorum Yaz